arrowUp
Servis elektro koloběžek   
Kontaktujte nás! Servis elektro koloběžek +420 737 717 170 Servis elektro koloběžekhonza@o-shop.cz
   ESHOP
mainpic mainpic
mainpic mainpic

Aktuality

Kde nás najdete

Ceník

Servis elektro koloběžek

Opravárna otevřela v Holešovické tržnici profesionální servis elektrických koloběžek. Opravujeme všechny značky elektrokoloběžek, samozřejmě dle dostupnosti náhradních dílů. Základní náhradní díly jako pláště, duše, kapaliny, controlery atd.máme skladem. Ostatní objednáváme nebo můžete přinést vlastní a platíte pak pouze cenu práce.

Máme otevřeno každý den v týdnu. Jednodušší opravy jako výměna brzdové kapaliny či duše může být i na počkání, přesto ale prosím zavolejte předem, abychom na vás měli čas. Při čekání Vám nabídneme kávu, čaj nebo nealko nápoje a můžete posedět na terase.

 

logo
logo
logo
logo
logo
logo

SERVIS ELEKTRONIKY
Servis elektro koloběžek
Servis elektro koloběžek

Tady najdete zajímavé články z oblasti elektromobility, akutality a pozvánky na akce

13.12.2023 | (PŘED)VÁNOČNÍ OTVÍRACÍ DOBA

Zobrazit

Servis elektro koloběžek

Diagnostika závady přístroje: 600 Kč
Servis 800 Kč/započatá hod. + náhradní díl

AKCE: Předsezónní údržba: 1250 Kč (kontrola brzd, odvzdušnění a dolití brzdové kapaliny, kontrola odpružení, kontrola stavu baterie, promazání, dotažení šroubů a celková kontrola stavu a bezpečnosti) - v případě nalezení vážnější poruchy cena dle ceníku 

NOVINKA: Analýza baterií na diagnostickém přístroji DSF40 99V 20/40A - úplné vybití a nabití v několika cyklech, analýza jednotlivých článků - 900 Kč

Ceny jsou bez 21% DPH. Diagnostika se počítá vždy, i když přístroj nakonec nejde opravit a platí se předem. U zakázek, kde je porucha jasná (např. píchlá pneumatika), se diagnostika neplatí. Záruka na opravu 12 měsíců.

  • Provádíme servis elektrických koloběžek všech značek, specializujeme se na značky LAMAX a Kaabo
  • Koloběžku můžete přivést rovnou na naši pobočku do Holešovické tržnice v Praze
  • Pro rezervaci servisu můžete také vyplnit formulář a popsat co nejpřesněji typ a závadu, ozveme se vám s přibližnou cenou a domluvíme termín
  • Menší koloběžky můžete odeslat do našeho servisu odkudkoliv přepravní společností. Opět stačí vyplnit náš formulář a připsat do popisu závady - OBJEDNAT DOPRAVU. Náš dispečink se vám ozve s přibližnou cenou za opravu a objedná vám svoz. Koloběžku zabalte nejlépe do originální krabice a zabezpečte proti poničení při přepravě měkkým materiálem. Kurýr si ji vyzvedne a po opravě Vám ji doručí zpět. Cena dopravy se odvíjí od váhy a je v rozmezí 200-800 Kč za jednu cestu.

Naši partneři

logo
logo
logo
logo
Servis elektro koloběžek

Holešovická tržnice, Bubenské nábřeží 306/13, 170 04  Praha 7 – Holešovice hala 13A, naproti Trafo galerii, nejblíže je metro Vltavská či tramvaj Holešovická tržnice, autem vjezdem z ulice Komunardů přímo k pobočce – 1 hodina parkování zdarma).

Náš tým

Jan Charvát, provozovatel - Má na kontě řadu známých a úspěšných projektů jako jsou www.opravarna.cz, www.repairsys.eu, www.opravmecesko.cz. V tomto projektu se věnuje administrativě, vedení servisu a marketingu.

Robert Peňa, servisní technik - V komunitě elektrokoloběžkářů je dobře známý, opravám, tunningu i stavbám elektrických koloběžek a kol se věnuje prakticky od doby, kdy tyto stroje v Česku začaly. Je jedním z nejzkušenějších servisních techniků v tomto oboru. Poradí si i se složitějšími záležitostmi jako je elektronika.

Karlos, servisní technik - Zkušenosti sbíral celý život, naposledy v partnerském servisu Repairsys. Jeho předností jsou pečlivost a pořádkumilovnost. Nyní má u nás na starosti servis elektroniky.